Доставка на резервни части и консумативи за водомери битови и сградни за топла и студена вода - българско производство, за срок от 3 (три) години.
-
PDF 4,92 MBРешение за откриване № РД-09-143/18.03.2016 г.Публикуван: 2016-03-18 АОП ID: 720508 MD5: 3c18ca36b8fcb89994f9cd12f38208f1
-
PDF 0,33 MBОбявление № ОП-22-2/18.03.2016 г.Публикуван: 2016-03-18 АОП ID: 720509 MD5: 7ab8f872db2654b0395550c6123a8c9a
-
PDF 3,7 MBДокументация за участиеПубликуван: 2016-03-18 MD5: 6f399dc4eac72274ea3bb3f0fd354aa5
-
XLS 0,05 MBПриложение № 1 - Техническа спецификацияПубликуван: 2016-03-18 MD5: a11472bd88ce4d79237eb90dbd65b462
-
DOCX 0,07 MBОбразци ОфертаПубликуван: 2016-03-18 MD5: 6c804ae7bb68b7d8d102dce9f713bf7b
-
PDF 5,04 MBРазяснение № 1 по документациятаПубликуван: 2016-04-19 MD5: d47eb166b382c3cdf05178e2eef2fd53
-
PDF 4,23 MBОтваряне на ценови предложенияПубликуван: 2016-12-23 MD5: ea0d266dec725784ec75dc346c087ae3
-
PDF 19,21 MBПротокол №1Публикуван: 2016-12-29 MD5: 3a0293c5c3402ee1b48aff196df59906
-
PDF 6,6 MBПротокол №2Публикуван: 2016-12-29 MD5: 6d4ea65f20dc30a52156ac6b2511a2ed
-
PDF 6,08 MBПротокол №3Публикуван: 2016-12-29 MD5: e548869b57bca5a98aabc1850af1bb94
-
PDF 2,19 MBРешение за класиранеПубликуван: 2016-12-29 MD5: b27b1993b874352d3fab4cd49aefbe1f
Обособена позиция 1 • Резервни части и консумативи за ремонт на битови водомери за студена вода късо тяло 130мм. - 5м3/ч; • Резервни части и консумативи за ремонт на битови водомери за топла вода късо тяло 130мм. - 5м3/ч; • Резервни части и консумативи за ремонт на битови водомери студена вода – дълго тяло -160 мм -3 и 5м3ч и дълго тяло - 190 мм – 3 и 5м3ч;
-
PDF 0,22 MBИнформация за сключен договорПубликуван: 2017-02-07 АОП ID: 770973 MD5: 492f63e3fd3ba0f831526922a8a03bd1
-
PDF 15,09 MBДоговор № ЗОП-18Публикуван: 2017-02-08 MD5: d6f24218b06d017dc584de4a57ce497c
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция - Хидроконтрол ООДПубликуван: 2017-02-08 MD5: c84222462ed07b1644f558c1e2d413bf
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция - ЕТ „Нови технологии и системи - Селект - Петко Ватев“Публикуван: 2017-02-08 MD5: c84222462ed07b1644f558c1e2d413bf
-
PDF 4,22 MBИнформация за изпълнен договорПубликуван: 2020-04-06 АОП ID: 971245 MD5: 029672e62347169097a1c5e4ff10f65c
Обособена позиция 2 – Резервни части и консумативи за битови водомери студена и топла вода 3 и 5м3/ч – 110 мм и 130 мм - СРБ:
-
PDF 0,22 MBИнформация за сключен договорПубликуван: 2017-02-07 АОП ID: 770924 MD5: 3a6ddf6df58fb984570ba0d39aad3734
-
PDF 18,37 MBДоговор № ЗОП -15Публикуван: 2017-02-08 MD5: 78e108a2dad03f282e427156380d587a
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция - Хидроконтрол ООДПубликуван: 2017-02-08 MD5: c84222462ed07b1644f558c1e2d413bf
-
PDF 3,66 MBИнформация за изпълнен договорПубликуван: 2020-01-27 АОП ID: 956488 MD5: 3995e641acddf76eb28cd4997d74c061
Обособена позиция 3 - Резервни части и консумативи за ремонт на водомери сградни ВС 10м3/ч -МСБ.
-
PDF 0,22 MBИнформация за сключен договорПубликуван: 2017-02-07 АОП ID: 770979 MD5: 724c6d50caf08bded0cd410bda9bb41c
-
PDF 18,14 MBДоговор № ЗОП -19Публикуван: 2017-02-08 MD5: 494e7c7ee79e182c5b7e531e34f6ca9d
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция - ЕТ „Нови технологии и системи - Селект - Петко Ватев“Публикуван: 2017-02-08 MD5: c84222462ed07b1644f558c1e2d413bf
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция - Хидроконтрол ООДПубликуван: 2017-02-08 MD5: c84222462ed07b1644f558c1e2d413bf
-
PDF 3,63 MBИнформация за изпълнен договорПубликуван: 2020-04-06 АОП ID: 971248 MD5: 2db117d905262b136178c82db8c9e116
Обособена позиция 4 - Резервни части и консумативи за водомери сградни ВС 10м3/ч и ВС 12м3/ч СРБ;
-
PDF 0,22 MBИнформация за сключен договорПубликуван: 2017-02-07 АОП ID: 770935 MD5: 972229b8e07df277c49e40e578b88231
-
PDF 18,49 MBДоговор № ЗОП - 16Публикуван: 2017-02-08 MD5: a93d64c217a182bf37a8b76c04371a17
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция -Хидроконтрол ООДПубликуван: 2017-02-08 MD5: c84222462ed07b1644f558c1e2d413bf
-
PDF 4,04 MBИнформация за изпълнен договорПубликуван: 2020-01-27 АОП ID: 956490 MD5: d99fe802099f2d35fa89b1cbda13c513
Обособена позиция 5 - Резервни части и консумативи за водомери сградни ВС 20 м3/ч, водомери волтманови ВВ – 50, ВВ – 100 и ВВ 50 СРБ;
-
PDF 0,22 MBИнформация за сключен договорПубликуван: 2017-02-07 АОП ID: 770945 MD5: b02a6b86a7593d19db5b43486cd0d739
-
PDF 18,09 MBДоговор № ЗОП - 17Публикуван: 2017-02-08 MD5: 43074fc8bfc905f70b6ce737c3eab301
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция - Хидроконтрол ООДПубликуван: 2017-02-08 MD5: c84222462ed07b1644f558c1e2d413bf
-
PDF 3,94 MBИнформация за изпълнен договорПубликуван: 2020-01-27 АОП ID: 956491 MD5: bbc0b5192d5385d025eaafb37075ce6c